eCommerce case studies

Aronpharma

The love love life

Kid Story

Kyosk

Fun Wind

Rozwojowa Mama

Każde eCommerce case study obrazuje to, jak wyglądają wdrożenia sklepów Shopify. Bardzo ważne jest to, by pokazać zastosowane rozwiązania, narzędzia i integracje. Omówienie etapów wdrożenia w eCommece case study również pozwala na lepsze zrozumienie, jak m.in. wygląda migracja do Shopify i np. jaki jest czas wdrożenia. 

Wdrożenia sklepów Shopify 

Jeśli chodzi o wdrożenia sklepów Shopify, to bardzo istotne jest to, by omówić najważniejsze elementy i składowe projektu - to pozwala na odpowiednie rozplanowanie prac i systematyzuje zgromadzone wokół projektu dane. Dzięki portfolio eCommerce mamy możliwość poznać poszczególne case study i dowiedzieć się, jak konkretne  wdrożone sklepy internetowe na silniku Shopify powstawały. Dzięki eCommerce case study mamy możliwość poznać bliżej wdrożenia w ramach Shopify Polska, ale również te, które opierają się o silnik Shopify Plus

Przykłady z różnych branż

Świat eCommerce jest bardzo rozbudowany, dlatego tak ważne są przykłady z różnych branż (m.in. fashion, beauty, health) - to pokazuje, jak mogą wyglądać i funkcjonować sklepy, które bazuję na innej grupie docelowej klientów, posiadają różny asortyment i np. funkcjonują na innych rynkach. Każde opisywane eCommerce case study pokazuje, że nie ma dwóch takich samych projektów i do każdego wdrożenia sklepów Shopify należy podejść indywidualnie, bazując na potrzebach właścicieli marki i ich wymaganiach, które stawiają przed sklepem.