Funwind

Fun Wind to sklep skierowany przede wszystkim dla miłośników sportów zimowych i wodnych. Zespół Fun Wind zajmuje się z wielką pasją nie tylko sprzedażą sportowego wyposażenia, ale organizują również wyjazdy, prowadzą wypożyczalnię oraz serwis narciarski i snowboardowy. 

W sklepie dostępny jest nie tylko sprzęt, ale również wszelkie niezbędne akcesoria (m.in. gogle, kaski, ochraniacze) i ubrania.

Stacjonarnie produkty można kupić w Warszawie przy ulicy Wał Miedzeszyński 377. 

Wszystko co powinieneś wiedzieć

O projekcie

 

Dla właścicieli sklepu Fun Wind bardzo ważne było usprawnienie procesów związanych z zarządzaniem informacjami produktowymi, dlatego kluczową częścią projektu było wdrożenie PIM Akeneo. Całość tej części projektu zaczęliśmy od analizy aktualnego środowiska i zbadania potrzeb, na które Akeneo ma odpowiedzieć. 

Prace wdrożeniowe dotyczyły kompleksowej migracji z Shopera do Shopify, czemu towarzyszyła integracja z ERP Symfonia oraz połączenie sklepu z szeregiem aplikacji (w tym Klaviyo oraz Rebuy - aplikacje te są jednymi z najchętniej wybieranych przez właścicieli sklepów Shopify Plus i Shopify rozwiązań).

Współpracę rozpoczęliśmy od warsztatów, by następnie przejść do działań migracyjnych, konfiguracyjnych oraz integracji (włączając połączenie nowego sklepu z wcześniej wdrożonym i dopasowanym do potrzeb Akeneo). W kolejnym kroku skupiliśmy się na designie, działaniach programistycznych oraz testingu. Zwieńczeniem projektu było przejście przez checklistę wdrożenia i go live sklepu

 

 

 

1 ↑

wersje językowe

13

aplikacje i systemy zewnętrzne

6

zaangażowani specjaliści

Wykorzystane systemy

   Akeneo logo                 Shopify logo      Baselinker logo

                                                                                             Rebuy logo        Klaviyo logo