Kid Story

W firmowym sklepie Kid Story dostępne są ubranka dla dzieci, które tworzone są w stylu slow. Kluczowa jest jakość - materiały posiadają m.in. certyfikaty OEKO-TEX Standard 100 i GOTS. Zespół Kid Story stawia na zrównoważony proces produkcji, tak by tworzona moda była równocześnie odpowiedzialna. 

Właścicielki marki, Karolina i Justyna, angażują się w cały proces powstawania produktów - od projektu, przez wybór materiałów, po nadzór nad procesem produkcyjnym. 

Wszystko co powinieneś wiedzieć

O projekcie

 

Projekt Kid Story dotyczył wdrożenia nowego sklepu Shopify w dwóch wersjach językowych (polskiej oraz angielskiej), który będzie odpowiadał na potrzeby właścicielek marki pod kątem designu i user experience

Sklep powstał w oparciu o szablon z Shopify Theme Store, który następnie został dopasowany programistycznie przez Frontend Developera zgodnie z wytycznymi.

W ramach działań konfiguracyjnych byliśmy odpowiedzialni za dobranie form płatności, dostaw, ułożenie drzewa kategorii i podkategorii, dopasowanie checkoutu, wybór i pełne wdrożenie wymaganych aplikacji z Shopify App Store. Na tym etapie projektu sklep został połączony również z Klaviyo.

Sklep Kid Story został zsynchronizowany z Baselinkerem.

Project Manager przeprowadził pełne szkolenie z każdego elementu Shopify, tak by osoby zarządzające sklepem mogłby swobodnie poruszać się po panelu administracyjnym.

 

 

2 ↑

wersje językowe

8

aplikacje i systemy zewnętrzne

3

zaangażowani specjaliści

Wykorzystane systemy

Shopify logo            Baselinker logo      Klaviyo logo