The love love life

The love love life to polska marka, która została stworzona przez dwie pełne pasji kobiety - Kamę i Lucy. Wszystkie produkty TLLL charakteryzują jakość wykonania, ponadczasowe fasony i dbałość o detale. Ich ubrania i dodatki powstają w większości z naturalnych, certyfikowanych tkanin w okolicy Bielska-Białej.

Dewizą TLLL jest życie pełną piersią i inspirowanie się nawzajem. TLLL to nie tylko sklep online, ale również warszawski concept store na Tamka 49. 

Wszystko co powinieneś wiedzieć

O projekcie

 

Projekt dotyczył pełnej migracji z Shopera do Shopify. Pod kątem wdrożenia istotne było m.in. połączenie z BaseLinkerem. Bardzo ważnym elementem projektu była całościowa integracja z systemem ERP - Comarch Optima. 

Kluczowe dla klientek było kompleksowe działanie - od warsztatów, przez konfigurację, design, development, testy, późniejsze szkolenie ze wszystkich elementów nowego systemu oraz ciągłe rozwijanie sklepu po go live w ramach działań w zakresie Shopify Development. 

Podczas spotkania warsztatowego omówione zostały wszelkie najważniejsze tematy związane z niezbędnymi elementami sklepu, zakres integracji, aplikacje z Shopify App Store’a, założenia dotyczące UX oraz wszelkie procesy eCommerce wokół sklepu - to stworzyło bazę dla wszystkich późniejszych działań.

 

2 ↑

wersje językowe

8

aplikacje i systemy zewnętrzne

5

zaangażowani specjaliści

Wykorzystane systemy

Shopify logo