Noto Agency - eksperci Shopify 

W Noto stawiamy przede wszystkim na dzielenie się naszą ekspercką wiedzą w zakresie wdrożeń i migracji sklepów ShopifyShopify Plus, integracji z systemami typu ERP, PIM, pełne doradztwoprowadzenie projektów tak, by spełnić ich założenia - pod kątem czasu, kosztu wdrożenia i zachowania wymaganych funkcjonalności. Kluczowa jest dla nas partnerska współpraca z naszymi klientami i zaangażowaniu obu stron.

Noto tworzą specjaliści, którzy mają kilkunastoletnie doświadczenie w branży IT i eCommerce, przeprowadzili dziesiątki analiz przedwdrożeniowych, koordynowali kilkadziesiąt migracji do Shopify, Shopify Plus i projektów wdrożeniowych. Od ponad 5 lat swoje kompetencje rozwijamy wokół tego najpopularniejszego silnika SaaS na świecie, należąc do oficjalnego grona Shopify Partners.

Partnerstwo

Profesjonalizm

Wiedza

Te trzy elementy są dla nas kluczowe i sprawiają, że współpraca z naszymi klientami nie kończy się tylko na go live sklepu.

Doświadczenie & dzielenie się wiedzą

Przez lata zdobywaliśmy wiedzę o Shopify, jego funkcjonalnościach, dostępnych aplikacjach i najpopularniejszych systemach, z którymi się łączy. Tej wiedzy nie zostawiamy dla siebie, dzielimy się nią z naszymi klientami, szkolimy i prezentujemy podczas projektu wszystkie najważniejsze (często nie aż tak oczywiste) składowe Shopify, tak by po publikacji sklepu klient bez problemu zarządzał sklepem i poruszał się po nim płynnie. 

  Imię i nazwisko

  Adres e-mail

  Treść wiadomości


  Jesteś zainteresowany wdrożeniem sklepu Shopify?

  Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy do kontaktu.

  Noto Agency Sp. z o.o.
  Ignacego Paderewskiego 124a/203
  35-328 Rzeszów

  Poniedziałek-piątek 8:00-17:00
  info@notoagency.pl
  +48 536 922 088