Profesjonalny Shopify Development

Shopify Development to usługa i rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. W Noto Agency nie kończymy swojej pracy na opublikowaniu sklepu Shopify, a na wspieraniu klienta po go live poprzez działania rozwojowe w ramach Shopify Development. Rozwój sklepu rozumiany jest w przypadku każdego z projektów w inny sposób, dlatego też zakres naszych działań określany jest każdorazowo z klientem i wynika przede wszystkim z aktualnych potrzeb projektowych. 

Shopify Development

Shopify Development dotyczy wdrażania i rozwijania sklepów internetowych Shopify i skupia się przede wszystkim na:

 • programistycznym wdrażaniu indywidualnych szablonów (zarówno jeśli chodzi o frontend, ale również dostosowanie sekcji customizacji, w której klient zarządza określonymi modułami layoutu sklepu)

 • wdrażaniu niestandardowych funkcjonalności, których np. nie osiągnie się poprzez aplikację z Shopify App Store

 • integracji z systemami zewnętrznymi (co może wiązać się z tworzeniem aplikacji - konektorów) 

 • optymalizacjach wynikających z raportów QA Specialist

 • wsparciu technicznym

Wsparcie techniczne jest bardzo ogólnym określeniem, ale może ono dotyczyć z jednej strony wsparcia w zakresie działania poszczególnych modułów, aplikacji, konektorów, ale z drugiej również wszelkiego rodzaju działania, które można podjąć, by zapewnić płynne działanie sklepu   - stąd szeroki zakres działań w ramach Shopify Development. 

Nasze usługi Shopify Development

Zakres usług w ramach Shopify Development każdorazowo dostosowywany jest do potrzeb klienta. Każdy projekt wdrożeniowy Shopify jest inny i to sprawia, że działania, które wykonuje Shopify developer naturalnie różnią się w zależności od specyfikacji projektowej. 

W ramach usług Shopify development wdrażamy sklepy Shopify i sklepy Shopify Plus, ale również rozwijamy już istniejące, wdrożone sklepy Shopify poprzez:

 • dodawanie nowych funkcjonalności 

 • czuwanie nad poprawnością działania poszczególnych modułów

 • optymalizację sklepu na podstawie audytów (np. SEO)

 • pracę nad wydajnością i szybkością sklepu

 • modyfikacje aplikacji z Shopify App Store pod potrzeby projektowe 

 • wprowadzenie wymaganych zmian na podstawie aktualizacji aplikacji 

 • wprowadzanie zmian na podstawie nowości wprowadzanych przez Shopify 

Kim jest Shopify Developer? 

Shopify Developer to Frontend Developer, Backend Developer lub Fullstack Developer, który swoje kompetencje rozwija wokół silnika Shopify i specjalizują się w tworzeniu, dostosowywaniu i rozwijaniu sklepów Shopify. Shopify Developer posiada zaawansowaną wiedzę techniczną na temat tej platformy oraz umiejętności programistyczne, które pozwalają im tworzyć niestandardowe rozwiązania, integracje z innymi systemami, a także optymalizować sklepy pod kątem wydajności i doświadczenia użytkownika.

Shopify Developer odpowiedzialny jest za m.in. wdrażanie zaprojektowanych przez UX/UI Designera layoutów; programowanie dodatkowych elementów, modułów czy funkcjonalności, które nie są możliwe do wdrożenia przy użyciu aplikacji z Shopify App Store; optymalizację wydajności; integrację z systemami zewnętrznymi; wspieranie techniczne w razie ewentualnych problemów z funkcjonowaniem sklepu; doradztwo techniczne. 

Zespół naszych developerów w ramach Shopify Development odpowiedzialny jest za m.in. rozwijanie sklepów naszych klientów poprzez wdrażanie nowych funkcjonalności, których celem jest zwiększanie współczynnika konwersji w sklepie lub szybkości ładowania się poszczególnych podstron. Nasi specjaliści pracują z Shopify od ponad 6 lat, co czyni ich specjalistami z niezwykle szeroką wiedzą o tym silniku SaaS. Doświadczenie naszych developerów potwierdzone jest certyfikatami, ale przede wszystkim liczbą wdrożonych sklepów oraz setkami stworzonym dla naszych klientów niestandardowych funkcjonalności.

Jak pracujemy? 

W ramach Shopify Development pracujemy w modelu opartym o sprinty. Dedykowany Project Manager odpowiedzialny jest za bieżący kontakt z klientem i zespołem projektowym, koordynowanie wszelkich prac i nadawanie im tempa. Project Manager podczas regularnych spotkań z klientem ustala zakres priorytetowych działań, które mają zostać podjęte w pierwszej kolejności przez Shopify Developera. Pracujemy w sprintach - tygodniowych lub dwutygodniowych cyklach zadaniowych, po których podczas demo prezentowane są efekty prac. Wraz z rozwojem projektu, zaangażowanie zespołu developerskiego może zwiększać się lub zmniejszać w zależności od aktualnego statusu projektu. 

Dzięki pracy w sprintach, zarówno klient jak i cały zespół odpowiedzialny za Shopify development w projekcie, ma wiedzę o kluczowych zadaniach i terminie ich realizacji. 

  Imię i nazwisko

  Adres e-mail

  Treść wiadomości


  Jesteś zainteresowany wdrożeniem sklepu Shopify?

  Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy do kontaktu.

  Noto Agency Sp. z o.o.
  Ignacego Paderewskiego 124a/203
  35-328 Rzeszów

  Poniedziałek-piątek 8:00-17:00
  info@notoagency.pl
  +48 536 922 088